درباره شرکت دانش بنیان پارلا :

شرکت دانش بنیان پارلا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف تولید تـجـهـیـزات پزشکی و دندانپزشکی آغــاز نمود و در سال 1396 موفق به اخذ مـجـوز دانـش بـنـیـان از مـعـاونـت علمـی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485 گردید. در سال 1397 واحــد تحقیق و توسعه شرکت موفق شد تا به دانش فنی 30 محصول دندانپزشکی دست یابد که از مهمترین آنها می توان به کامپوزیت های دندانپزشکی اشاره نمود. شرکت در سال 1398 با رعایت الزامات قانونی و مقرراتی اداره کل تجهیزات پزشکی به اخذ مجوز تولید و تجاری سازی 20 محصول پرکاربرد دندانپزشکی نائل آمد.

شرکت پارلا جهت شناسایی و برآورده ساختن نیازهای هرچه بهتر مشتریان و افزایش کیفیت محصولات خود در سال 1399 اقدام به عقد تفاهم نامه با انجمن زیست مواد دندانی ایران نمود، که طی این تفاهم نامه تمامی محصولات شرکت توسط متخصصان مواد دندانی مورد بررسی و مقایسه با محصولات تراز جهانی قرار گرفته و نتایج در جهت ارتقاء کیفی محصولات بکار برده می شود.

بـا هـدف خـدمـت رسـانـی بهتـر و سریع تر، تمـامی محصـولات تولیدی شرکت هم اکنـون بـا بهره مندی از سیستـم سفـارش آنـلایـن و تـوزیـع دیجیتـال بـه صـورت مـسـتـقـیـم در اخـتـیـار دندانپزشکان این مرز و بوم قرار می گیرد.

چشم انداز:

به پشتوانه تجربه و به اعتبار دانش فنی مدیران و پرسنل توانمند، ما بر این باور هستیم که تا پایان سال 1401، ضمن تداوم پیشرفت در عرضه محصولات جدید، کیفیت محصولات خود را در تراز محصولات جهانی ارتقا داده، تا هموطنان عزیزمان از محصولات داخلی با کیفیت بهرمند شوند.

ماموریت:

ما برآنیم تا با توسعه و رشد دائمی در جهت تولید و عرضه محصولات با کیفیت دندانپزشکی، نیاز اکثر مشتریان در سراسر ایران و همچنین منطقه، با بهترین کیفیت، قیمت و ارائه بالاترین استانداردهای تولیدی برآورده گردد. شرکت به طور مستمر در جهت ارتقا و توانمندسازی کارکنان و به کارگیری اصول تعالی سازمان و تاکید بر نوآوری مستمر در کلیه فرآیندهای عملیاتی تلاش می نماید. در این راستا تعامل دو جانبه با بخش های تحقیقاتی و علمی دانشگاه ها صورت می پذیرد.

اهداف:

  • تولید و ارائه بهترین محصولات به جامعه دندانپزشکی
  • ارتقاء بهداشت جامعه
  • کمک به نظام اقتصادی کشور
  • استفاده از ظرفیت کارخانه جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا
  • ارتباط صنعت و دانشگاه
  • کمک به ایده پردازان در حوزه مواد دندانی