درباره شرکت دانش بنیان پارلا

شرکت دانش بنیان پارلا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف تولید تـجـهـیـزات پزشکی و دندانپزشکی آغــاز نمود و در سال 1396 موفق به اخذ مـجـوز دانـش بـنـیـان از مـعـاونـت علمـی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485 گردید. در سال 1397 واحــد تحقیق و توسعه شرکت موفق شد تا به دانش فنی 30 محصول دندانپزشکی دست یابد که از مهمترین آنها می توان به کامپوزیت های دندانپزشکی اشاره نمود. شرکت در سال 1398 با رعایت الزامات قانونی و مقرراتی اداره کل تجهیزات پزشکی به اخذ مجوز تولید و تجاری سازی 20 محصول پرکاربرد دندانپزشکی نائل آمد.

شرکت پارلا جهت شناسایی و برآورده ساختن نیازهای هرچه بهتر مشتریان و افزایش کیفیت محصولات خود در سال 1399 اقدام به عقد تفاهم نامه با انجمن زیست مواد دندانی ایران نمود، که طی این تفاهم نامه تمامی محصولات شرکت توسط متخصصان مواد دندانی مورد بررسی و مقایسه با محصولات تراز جهانی قرار گرفته و نتایج در جهت ارتقاء کیفی محصولات بکار برده می شود.

بـا هـدف خـدمـت رسـانـی بهتـر و سریع تر، تمـامی محصـولات تولیدی شرکت هم اکنـون بـا بهره مندی از سیستـم سفـارش آنـلایـن و تـوزیـع دیجیتـال بـه صـورت مـسـتـقـیـم در اخـتـیـار دندانپزشکان این مرز و بوم قرار می گیرد.